2021 Wholesale China Trade new decorative artificial flower ball for wedding garden decor
Product detail
| Product name | Artificial flower ball Q 15A |
| Size | 34cm |
| Weight | 370g |
| Color | pink |
| Material | PE |
| packaging | Starand export carton |
| Usage | Outdoor/indoor decoration |
| Paypal | Trade assurance / TT / Paypal |
| The sample | Samples are provided free of charge, but freight is required |






Hot Tags: topiary balls the range flower, China, manufacturers, suppliers, factory, customized, wholesale
















