Green Plastic Leaf Fence Wall Decoration
1. Product Introduction:
Customized items, size, color, style, packing can be changed according to clients requirement.
Our staff are professional on artificial flowers and plants,we promise satisfactory after-sales service,we hope to cooperate with you,buyers welcomed to contact us.
| Product | Artificial boxwood panels for home decoration |
| Size | 40*60 cm |
| Weight | 550 g |
| HS Code | 6702100000 |
| Package Size | 42*62*35 cm, 12pcs in one carton |
| Packing | Standard export carton |
| Sample | Sample fee: USD45, delivery time for sample:3-15days |
| Delivery time | 7-25days |
| Payment | Trade assurance / TT / Paypal |
| Warranty | 3-5years |
| Feature | UV Protected; waterproof; eco-friendly;Easy to clean and so on. |



2. FAQ:
1) I want to add my own logo or design on product , is it ok ?
Yes , of course .We provide OEM/ODM service .You can put your logo on our bags and also we can make bags of your design
2) How shall we do if order Qty do not get to MOQ ?
1)We Can combine order to produce together.
2)We can suggest you choose stock bags if it is available
3)We may increase FOB price base on small Qty
3) Do you provide sample ? Is it free or extra ?
Yes ,we can provide sample free of charge if have stock but freight charges are on customers' account.
4) When can you ship out the goods after get our deposit or L/C ?
The lead time is 35~45 days in off season while 40~60 days in peak season .
5) Does your factory pass any audit ?
Yes , our factory passed the audit of BSCI/SEDEX/WAL-MART
Hot Tags: green plastic leaf fence wall decoration, China, manufacturers, suppliers, factory, customized, wholesale
















